Верифицированный профиль
2
Года опыта
6
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
770
Последний визит на сайт
сегодня
Консультую щодо продажу, купівлі квартир, будинків та комерційної нерухомості

Продажа домов (3)

  • Level Group
    565 000 $
    2 568 $/м²

    Софиевский пер., 37-А

    БЕЗ КОМИССИИ
    220 / 56 / 30 м²
    2 этажа
    7 сот
    5 комнат
    2025 год постройки
    сегодня
    Котедж у Козині 130 м² + гостьовий будинок 90 м² | ремонт 2025 | сосновий ліс, річка Продається сучасний котедж у Козині в закритому котеджному містечку (12 будинків) ✔ власний пляж ✔ тиха локація серед сосен ✔ охорона та відеонагляд Основний будинок — 130 м² • простора вітальня з каміном + вихід на терасу • 3 спальні • гардеробні • топочна Гостьовий будинок — 90 м² • вітальня з ремонтом • спальня • BBQ-зона • підсобне приміщення Будівництво керамоблок + утеплення мінватою залізобетонні перекриття Комунікації газ • 17 кВт • свердловина • септик Ділянка — 7,5 соток ландшафт, паркан, ворота 📍 Козин / Конча-Заспа річка, сосновий ліс, престижне оточення Залишилось лише 4 будинки 📩 Перег...
    Риелтор
  • Level Group
    225 000 $
    1 125 $/м²

    Луговая ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Country Gourmetclub
    200 / 70 / 45 м²
    2 этажа
    10 сот
    6 комнат и более
    2025 год постройки
    сегодня
    Якщо ви дивитесь у сторону Козина, значить вам важливі тиша, локація і якість будівництва. Цей будинок — саме про це. 200 м² продуманого простору на ділянці 10 соток. Поруч річка та ліс — свіже повітря і спокій щодня, без компромісів із комфортом. Що ви отримуєте Надійна основа: - газоблок AEROC - утеплення - тришарова бітумна покрівля Будинок повністю готовий під ремонт — без демонтажу чужих рішень. Ви не переплачуєте за «чийсь смак», а реалізуєте власний дизайн. Комунікації вже підключені: - електрика 24 кВт - власна свердловина - септик Планування, яке працює на сім’ю простора вітальня велика кухня 3 спальні кабінет / дитяча / гостьова 2 санвузли Достатньо простору і для життя, і д...
    Риелтор
  • Level Group
    250 000 $
    1 812 $/м²

    3-тя Садова ул.

    138 / 59 / 30 м²
    2 этажа
    3 сот
    4 комнаты
    сегодня
    Сучасний таунхаус біля метро Лівобережна — 138 м² + 3 сотки, повна автономія Локація: Русанівські сади, піша доступність до м. Лівобережна Основні параметри: - Площа будинку: 138 м² - Земельна ділянка: 3 сотки Генератор: є Будинок повністю укомплектований і готовий до проживання Конструкція: Стіни: блок 300 мм + утеплення 100 мм Фундамент: стрічковий Перекриття та сходи: бетон Покрівля: бітумна Комунікації: - Електрика: 19 кВт тариф день/ніч - окремий тариф на опалення Каналізація: 2 кільця Планування: 1 поверх: кухня-вітальня, кімната, санвузол, гардеробна, котельня 2 поверх: 3 спальні, гардеробна, ванна кімната Результат: Формат «заїхав і живеш». Підійде тим, хто шукає таунхаус з...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.